Ściana wspinaczkowa

- 8 m wysokości z możliwością wejścia ponad sufit do 10 m,

- 25 m długość ścianki

- 15 różnorodnych tras o różnym stopniu trudności

- 3 trasy z autoasekuracją ( automatyczna asekuracja)

- pozostałe trasy posiadają liny statyczne do wspinania na wędkę.

Ścianka boulderowa krótsza, zróżnicowana forma wspinaczki gdzie wspinasz się bez asekuracji

i liny. To świetny pomysł na rozpoczęcie swojej przygody ze wspinaczką!

Ściana jest wyposażona w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, dzięki którym każda wspinaczka jest bezpieczna. Niezależnie od tego, czy chcesz doskonalić swoje umiejętności wspinaczkowe, aktywnie spędzić dzień, czy po prostu spróbować czegoś nowego, ścianka wspinaczkowa w Hali sportowej MOSiR w Mielcu jest do tego idealnym miejscem.

 

Godziny Otwarcia:
Poniedziałek: 18:00 - 22:00
Czwartek i Piątek: 18:00 - 21:00

Zakup Biletów:
Bilety na naszą ściankę można nabyć wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem strony internetowej https://beyne.fit/obiekty-sportowe/scianka-wspinaczkowa-mosir-mielec.

Bilet wstępu można nabyć z wyprzedzeniem lub dokonać zakupu na miejscu, korzystając z własnego telefonu.

Pamiętajcie, że przyjmujemy wyłącznie płatności elektroniczne.

Ceny Biletów:
Bilet normalny: 20 zł
Bilet ulgowy: 15 zł

Bilet jest ważny przez cały dzień w godzinach otwarcia ścianki.

Możecie przyjść o dowolnej porze, zostać tak długo jak chcecie i cieszyć się wspinaczką.

Informacje dla Początkujących:
Jeśli jesteś nowym uczestnikiem i dopiero zaczynasz swoją przygodę ze wspinaczką koniecznie poinformuj obsługę o tym. Nasi operatorzy ścianki chętnie przeszkolą Cię z asekuracji i omówią zasady bezpiecznego korzystania z dostępnych urządzeń.

Najbardziej efektywne szkolenie odbywa się w zespołach o parzystej liczbie uczestników (w parach lub czwórkach) i trwa około godziny. Podczas tego szkolenia poznacie techniki, które pozwolą Wam bezpiecznie asekurować się i wspinać.

Sprzęt:
Dysponujesz własnym sprzętem wspinaczkowym, możesz go przynieść i z niego korzystać.

Jeśli nie masz swoje sprzętu - oferujemy możliwość wypożyczenia uprzęży i przyrządów asekuracyjnych na miejscu.
Dla osób preferujących wspinanie się z dolną asekuracją, ścianka wyposażona jest w stałe przeloty (ekspresy). Możesz użyć własnej liny dynamicznej lub wypożyczyć ją na miejscu.

 

Zajęcia indywidualne - doszkalanie:
Pragniesz pod okiem kogoś doświadczonego doskonalić swoje umiejętności, masz możliwość zakupu indywidualnych zajęć na wybraną godzinę.

Indywidualne sesje umożliwiają Ci pracę nad swoją techniką i umiejętnościami w kameralnej oraz przyjaznej atmosferze. Możesz uczestniczyć samodzielnie lub razem z grupą znajomych.

 

Osoby niepełnoletnie - zasady:

Dzieci poniżej 16 roku życia są uprawnione do korzystania ze ścianki wyłącznie w obecności swoich opiekunów. Osoby w wieku od 16 do 18 lat muszą przedstawić pisemną zgodę swoich rodziców w formie wypełnionego formularza, aby móc korzystać z naszych obiektów.

 

 

Jeśli szukasz partnera do wspinaczki lub po prostu chciałbyś rozpocząć swoją przygodę ze wspinaniem, serdecznie Cię zapraszamy! Na miejscu panuje przyjazna atmosfera, a nasi operatorzy chętnie pomogą Ci poznać osoby w podobnej sytuacji jak Ty.

Wspinaczka na ściance to fascynujące wyzwanie dla osób o różnym poziomie zaawansowania i wieku, którzy cenią sobie ruch, aktywność i sprawność fizyczną!